Popis produktu

Teplovzdušná clona RIDEAUX bola vyvinutá na vykurovanie obchodných priestorov a skladov pre zvýšenie tepelného komfortu a zníženie nákladov na vykurovanie.

Môžete ju umiestniť na strop alebo na stenu v šikmej polohe, čím dosiahnete maximalizáciu optimálneho uhla prúdu vzduchu, izolovanie miestnosti od nepriaznivých vplyvov počasia a optimálne ovzdušie v interiéri.

Vďaka jednoduchej regulácii sú vzduchové clony ideálnym riešením v obchodných priestoroch, skladoch aj v spoločenských priestoroch na kompenzáciu častého otvárania dverí počas letného i zimného obdobia. Hospodárna a komfortná klimatizácia je zabezpečená nastavením adekvátneho výkonu ako aj optimalizáciou rýchlosti prúdenia vzduchu a koncentrovaného prúdu vzduchu. Malorozmerové vzduchové clony s rôznymi možnosťami ich inštalácie a nastavenia ponúkajú výhodné a praktické riešenia pre klimatizáciu obchodov i reštaurácií.

Integrované riadenie vzduchovej clony s výkonom 4/2 kW

Vysokovýkonný ovládací panel clony Noirot Rideaux

Integrovaná riadiaca jednotka zariadenia umožňuje regulovať teplotu vzduchu v danej zóne a ovládať ventilátor.

Pri vzduchových clonách s výkonom 9/4,5 kW je možný opcionálny výber riadenia. Jednoduchá inštalácia na stenu. Umožňuje ovládanie aj 20 zariadení. Riadenie pomocou relé napájacieho napätia je vhodné pre všetky zariadenia, napája sa na jednu alebo viaceré vzduchové clony jednoducho pomocou dvoch nepolarizovaných vodičov.

nastaviteľná tepelná clona
Nastaviteľný výkon

Vykurovací výkon zodpovedajúci aktuálnemu ročnému obdobiu. Intenzitu vykurovania, celkový výkon v chladných dňoch, čiastkový výkon počas medziobdobia a vetranie v letnom období môžete kedykoľvek regulovať.

ovládanie tepelnej clony
Reguluje prúd vzduchu

Vhodnými nastaveniami zariadenia môžete kedykoľvek zvoliť rýchlosť, celkový počet otáčok alebo polovičnú rýchlosť ventilátora. Teplotu vzduchu a rýchlosť ventilácie môžete prispôsobiť špecifickým nárokom v letnom období.

tepelná clona
Stropné prevedenie s možnosťou nastavenia

Viacpolohový montážny prvok umožňuje uchytenie na strop. Pre dosiahnutie optimálneho uhla prúdu vzduchu nakloňte zariadenie.

stenové
Uchytenie na bočnej stene

Viacpolohový montážny prvok umožňuje uchytenie na stenu, stĺp alebo deliacu stenu. Pre dosiahnutie optimálneho uhla prúdu vzduchu nakloňte zariadenie.

RIDEAUX

Teplovzdušná clona RIDEAUX vyvinutá na vykurovanie obchodných priestorov a skladov umožňuje zvýšenie komfortu a zníženie nákladov na vykurovanie.

  • 4/2kW
  • 9/4,5kW

Technické údaje a variácie

Certifikáty

Noirot - Origine France Garantie®
Záruka kvality
Made in France
Made in France
Energetický certifikát NF
CE
Vyhovuje požiadavkám európskej normy
IP21
Norma IP24 - vysoký stupeň ochrany
IK08 radiátor
Odolný voči nárazu a nerozbitný
2 ročná záruka
Záruka 2 roky