Elektrický vyhrievací panel Noirot

Jednoduchý dizajn a energeticky úsporná prevádzka

Elegantné a energeticky hospodárne riešenie pre malé ako aj veľké priestory

Elektrický vykurovací panel NOIROT SPOT-D s jednoduchým dizajnom je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá finančne rentabilné a zároveň energeticky úsporné riešenie. Vďaka širokému výberu zariadení s rôznym výkonom ľahko nájdete vhodný elektrický radiátor podľa tepelnej požiadavky danej miestnosti. Prevedenie v jednoduchom dizajne je vhodné do moderného, ale aj do klasického interiéru.

Elektrický radiátor SPOT-D disponuje vykurovacou vložkou špičkovej kategórie. V porovnaní s tradičnými vykurovacími panelmi je dokonale bezhlučný, preto je vhodný do spální a detských izieb.

vykurovací panel 1500W Noirot
vykurovací panel 1000W Noirot
vykurovací panel 2000W Noirot

Vstavaný digitálny termostat

Vstavané ovládanie Melodie

Každý elektrický radiátor SPOT-D je vybavený digitálnym a programovateľným termostatom, vďaka čomu presné nastavenie teploty v miestnosti nevyžaduje dodatočné náklady. Používaním programovacích funkcií možno dosiahnuť ďalšie úspory. Funkcia detského zámku je užitočná nielen v detskej izbe, ale aj v reštauračných prevádzkach a hotelierstve.

Vykurovacie teleso Noirot RX Silence
Výmenník tepla RX Silence®

Patentovaný výrobný proces, výmenník tepla vyrobený z jednokomponentného hliníkového bloku s povrchovou úpravou zabezpečujúcou zvýšenie výmeny tepla.

mobilný radiátor
Nástenné a mobilné prevedenia

Je vybavený zástrčkou, vhodný na okamžité prevádzkovanie. Zakúpením stabilného doplnkového pojazdného stojana ho môžete používať aj ako mobilný vykurovací panel. V prípade fixného uchytenia (na stene) možno zástrčku odstrániť bez straty záruky.

snímač otvoreného okna
Detekcia otvoreného okna

Elektrický vykurovací panel SPOT-D reaguje na výrazné zníženie teploty v miestnosti automatickým vypnutím a samoreguláciou, čím zabráni stratám energie v dôsledku vetrania.

programovateľné riadenie
Integrovaný termostat

S cieľom dosiahnuť čo najekonomickejšiu prevádzku sú dostupné 3 prednastavené a ďalšie 3 na mieru šité možnosti programov. Charakteristický je jednoducho používateľný ovládací panel a softvérová korekcia teploty pre dosiahnutie presného merania.

detská bezpečnostná poistka
Funkcia detského zámku

Vykurovací panel môžete jedným pohybom vypnúť alebo zapnúť, čím zabránite prípadnému nekompetentnému zásahu alebo vypnutiu. Vykurovací panel s funkciou LOCK je čoraz populárnejším nielen v domácnostiach, ale aj v hotelierstve.

ERP 2018 Zhoda
ERP2018 kompatibilný

Čas analógových „krútiacich“ termostatov vypršal. Dnes už je v platnosti smernica Európskej únie, ktorá zakazuje uvedenie týchto výrobkov na trh, veď vytváranie environmentálne šetrných vykurovacích systémov je našim spoločným cieľom. Integrované riadenie NOIROT spĺňa požiadavky najprísnejších noriem platných pre energetickú hospodárnosť.

ZOZNÁMTE SA S VÝROBOU VYKUROVACÍCH PANELOV NOIROT ŠPIČKOVEJ KATEGÓRIE

Všetky komponenty našich výrobkov sú v 100 %-nej miere výsledkom európskeho vývoja a výroby. Naše elektrické vykurovacie panely sú vyrábané pri najprísnejšej kontrole kvality. Činnosť výrobných liniek vo Francúzsku podporuje naše jedinečné výskumné laboratórium v oblasti vykurovacej techniky. Nazrite do procesu vývoja produktov NOIROT!

Noirot vývoj výrobku - VIDEO

SPOT-D

Elektrický vykurovací panel pre každé použitie počnúc od plnohodnotného vykurovania až po doplnkové mobilné vykurovanie.

  • 500W
  • 1500W
  • 2500W
  • 1000W
  • 2000W

Možnosť použitia aj ako mobilný vykurovací panel

mobilný vykurovací panel

Lokálne vykurovanie môžete riešiť pomocou stabilného doplnkového pojazdného stojana SPOT-D. Univerzálna konzola je vhodná pre všetky typy vykurovacích panelov a umožní komfortné vykurovanie všade tam, kde to práve potrebujete. Je ideálnym riešením popri už existujúcom vykurovaní na vytvorenie komfortných zón v obývačke, ale aj v kúpeľni. Pojazdné kolieska zabezpečujú ľahké premiestnenie elektrického vykurovacieho panela na každom type podlahy.

Doplnkový WiFi termostat

Ak plánujete realizáciu kompletného vykurovacieho systému s diaľkovým ovládaním cez internet, integrovaný termostat nie je potrebný. Je zbytočná inštalácia vykurovacích panelov s wifi modulmi po jednom v prípade, ak jeden vykurovací okruh tvorí viac vykurovacích panelov a preto postačuje, ak tieto sú spravované ako jeden vykurovací okruh.

Podrobnosti>

Technické údaje a rozmery

Certifikáty

Noirot - Origine France Garantie®
Záruka kvality
Made in France
Made in France
Energetický certifikát NF
CE
Vyhovuje požiadavkám európskej normy
Classe II
Classe II
IP24
Norma IP24 - aj vo vlhkej miestnosti
IK08 radiátor
Odolný voči nárazu a nerozbitný
5 ročná záruka
Záruka 2 + 3 roky