Elektrický radiátor na sušenie uterákov

Zoznámte sa s najnovšou generáciou elektrických radiátorov na sušenie uterákov – Noirot Oleron. Elektrický radiátor Oleron unikátnym spôsobom spája funkčnosť a maximálny výkon. Svojim výkonom 750 W je vhodný na plnohodnotné vykurovanie menších i väčších kúpeľní.

Zaoblené rúry elektrického radiátora zabezpečujú oveľa viac priestoru na sušenie uterákov a odevov ako kedykoľvek predtým. Vďaka stabilnému upevneniu môžete bez problémov sušiť vlhké až mokré uteráky či župany.

Oproti tradičným elektrickým radiátorom na sušenie uterákov so spínačom alebo regulátorom náš elektrický radiátor disponuje vstavaným izbovým termostatom.

Vstavaný digitálny termostat

Noirot Oleron digitálny termostat

Vstavaný termostat zaručuje unikátnosť elektrických radiátorov NOIROT na sušenie uterákov a poskytuje komfortný, hospodárny i rozmrazovací prevádzkový režim. Okrem toho je dostupná detekcia otvoreného okna podľa normy a funkcia inteligentného samoučenia: termostat si zapamätá, koľko času potrebuje na vykúrenie miestnosti a zadá ho do programovania (do času začatia programu už vykúri izbu a aj v prípade meniacich sa podmienok prihliada na čas potrebný k vykúreniu priestoru).

Noirot Oleron 2 elektrický radiátor - sušič uterákov
Efektívna technológia pre komfort v kúpeľni

Kúpanie je zážitkom aj v najkrajšej kúpeľni iba pri ideálnej teplote vzduchu. Aj vy sa rozhodnite pre elektrický radiátor na sušenie uterákov Oleron, ktorý je vybavený unikátnym riadiacim systémom.

Časovač
Funkcia časovača v zime i v lete

Funkcia časovača je fixne nastavená na 2 hodiny, pomocou tlačidla sa však môže kedykoľvek zastaviť. Je užitočná najmä vtedy, ak nechcete miestnosť vykúriť, iba potrebujete rýchlo zohriať alebo vysušiť uteráky.

programovateľné riadenie
Možnosti programovania

Prednastavené ako aj nastaviteľné programy zabezpečujú čo najekonomickejšiu prevádzku. Elektrický radiátor na sušenie uterákov pre váš maximálny komfort disponuje jednoduchým ovládačom a korekciu teploty zabezpečuje pomocou softvéru.

snímač otvoreného okna
Detekcia otvoreného okna

Elektrický radiátor na sušenie uterákov Oleron detekuje výrazné zníženie teploty v miestnosti, automaticky sa vypne a zapne sa samoregulácia, čím sa zabráni stratám energie pri vetraní.

Oleron

Elektrický radiátor na sušenie uterákov – Oleron je ideálny aj na plnohodnotné vykurovanie až 6 – 14 m2 plochy.

  • 300W
  • 750W

Odporúčame do kúpeľne

Elektrické podlahové vykurovanie

S cieľom dosiahnuť maximálny komfort kombinujte elektrické vykurovacie panely s podlahovým kúrením.

Technické špecifikácie a rozmery

Certifikáty

Promo výrobok
Certifikát Promotelec
Energetický certifikát NF
CE
Vyhovuje požiadavkám európskej normy
Classe II
Dvojitá izolácia
IP44
Norma IP24 - vysoký stupeň ochrany
IK08 radiátor
Odolný voči nárazu a nerozbitný
5 ročná záruka
Záruka 2 + 3 roky