Popis produktu

Elektrický vykurovací panel R21 bol vyvinutý vyslovene pre umiestnenie v detských izbách, školských zariadeniach i všade tam, kde hrozí poškodenie vykurovacieho systému – napr. športové a ubytovacie zariadenia. Povrchová teplota ako aj teplota prúdiaceho vzduchu nižšia ako 60 °C vyhovuje príslušným bezpečnostným predpisom.

Deťom poskytujú maximálne pohodlie a bezpečnosť zaoblené hrany, skryté vstupy vzduchu a výstupné otvory, ochranné mriežky a vynikajúca odolnosť voči nárazu.

Vstavaný inteligentný termostat

Smart ECO Control

Integrovaná inteligentná jednotka termostatu dokáže okrem základných funkcií automaticky optimalizovať využívanie energie. Sníma pohyb, ako aj vašu neprítomnosť a zapína funkciu ECO, ak po dlhší čas nedetekuje pohyb. Po uplynutí prvej polhodiny automaticky zníži teplotu v interiéri o 1 °C a v druhej pasívnej polhodine zníži nastavenú hodnotu teploty o ďalší 1 °C.

Samozrejme, ak nechcete používať funkciu SMART ECO CONTROL, môžete ju vypnúť.

Vykurovacie teleso Noirot RX Silence
2 ks výmenníka tepla RX Silence®

Patentovaný výrobný proces, výmenník tepla vyrobený z jednokomponentného hliníkového bloku s povrchovou úpravou zabezpečujúcou zvýšenie výmeny tepla. Vysoký výkon pri nízkej povrchovej teplote (max.: 60 °C).

termostat snímača prítomnosti
Automatický detektor prítomnosti

Integrovaný detektor prítomnosti SMART ECO CONTROL umožňuje ďalšie úspory tým, že v prípade neprítomnosti osôb v miestnosti automaticky zníži teplotu v interiéri.

snímač otvoreného okna
Detekcia otvoreného okna

Elektrický vykurovací panel R21 reaguje na výrazné zníženie teploty v miestnosti automatickým vypnutím a samoreguláciou, čím zabráni stratám energie v dôsledku vetrania.

programovateľné riadenie
Integrovaný termostat

S cieľom dosiahnuť čo najekonomickejšiu prevádzku sú dostupné 3 prednastavené a ďalšie 3 na mieru šité možnosti programov. Charakteristický je jednoducho používateľný ovládací panel a softvérová korekcia teploty pre dosiahnutie presného merania.

detská bezpečnostná poistka
Funkcia detského zámku

Vykurovací panel môžete jedným pohybom vypnúť alebo zapnúť, čím zabránite prípadnému nekompetentnému zásahu alebo vypnutiu. Vykurovací panel s funkciou LOCK je čoraz populárnejším nielen v domácnostiach, ale aj v hotelierstve.

ERP 2018 Zhoda
ERP2018 kompatibilný

Čas analógových „krútiacich“ termostatov vypršal. Dnes už je v platnosti smernica Európskej únie, ktorá zakazuje uvedenie týchto výrobkov na trh, veď vytváranie environmentálne šetrných vykurovacích systémov je našim spoločným cieľom. Integrované riadenie NOIROT spĺňa požiadavky najprísnejších noriem platných pre energetickú hospodárnosť.

R21

Elektrický vykurovací panel R21 bol vyvinutý vyslovene pre umiestnenie v detských izbách, jasliach, škôlkach a detských centrách.

  • 1000W
  • 2000W

Certifikáty

Noirot - Origine France Garantie®
Záruka kvality
Made in France
Made in France
Energetický certifikát NF
CE
Vyhovuje požiadavkám európskej normy
Classe II
Dvojitá izolácia
IP24
Norma IP24 - vysoký stupeň ochrany
IK10
Vysoko odolný proti nárazu
5 ročná záruka
Záruka 2 + 3 roky