Popis produktu

Elektrický vykurovací panel NOIROT AXOO prináša spojenie francúzskeho dizajnu, praktickosti a inovácie. Svojim unikátnym vzhľadom a klasickým, jednoduchým dizajnom dodá miestnosti štýl. Vstavaný programovateľný termostat umožňuje ekonomické vykurovanie vašej domácnosti. Ďalšiu energetickú efektívnosť umožňuje integrovaný detektor prítomnosti, ktorý v prípade neprítomnosti osôb v danej miestnosti zníži teplotu. Vykurovací panel je dostupný v dvoch rozmeroch vo farebnom prevedení matnej bielej a modernej antracitovej s cieľom vyhovieť požiadavkám štýlu každej miestnosti.

Produktový rad AXOO v prémiovom prevedení je vybavený najmodernejším digitálnym termostatom SMART ECO CONTROL.

Vstavaný inteligentný termostat

Noirot Smart ECO Control

Integrovaná inteligentná jednotka termostatu okrem základných funkcií dokáže automaticky optimalizovať využívanie energie. Sníma pohyb, ako aj vašu neprítomnosť a zapína funkciu ECO, ak po dlhší čas nedetekuje pohyb. Po uplynutí prvej polhodiny automaticky zníži teplotu v interiéri o 1 °C, v druhej pasívnej polhodine zníži nastavenú hodnotu teploty o ďalší 1 °C.

Samozrejme, ak si neželáte využívať funkciu SMART ECO CONTROL, môžete túto funkciu vypnúť.

Noirot Fonte Aktívny ohrievač
Výmenník tepla Fonte Active®

Patentovaná, nekopírovateľná vykurovacia vložka. Unikátna liatinová konštrukcia, ktorú okrem rýchleho záhrevu charakterizuje aj vysoká schopnosť akumulácie tepla.

termostat snímača prítomnosti
Automatický detektor prítomnosti

Integrovaný detektor prítomnosti SMART ECO CONTROL umožňuje ďalšie úspory tým, že v prípade neprítomnosti osôb v miestnosti automaticky zníži teplotu v interiéri.

snímač otvoreného okna
Detekcia otvoreného okna

Elektrický vykurovací panel AXIOM reaguje na výrazné zníženie teploty v miestnosti automatickým vypnutím a samoreguláciou, čím zabráni stratám energie v dôsledku vetrania.

programovateľné riadenie
Integrovaný termostat

S cieľom dosiahnuť čo najekonomickejšiu prevádzku sú dostupné 3 prednastavené a ďalšie 3 na mieru šité možnosti programov. Charakteristický je jednoducho používateľný ovládací panel a softvérová korekcia teploty pre dosiahnutie presného merania.

detská bezpečnostná poistka
Funkcia detského zámku

Vykurovací panel môžete jedným pohybom vypnúť alebo zapnúť, čím zabránite prípadnému nekompetentnému zásahu alebo vypnutiu. Vykurovací panel s funkciou LOCK je čoraz populárnejším nielen v domácnostiach, ale aj v hotelierstve.

ERP 2018 Zhoda
ERP2018 kompatibilný

Čas analógových „krútiacich“ termostatov vypršal. Dnes už je v platnosti smernica Európskej únie, ktorá zakazuje uvedenie týchto výrobkov na trh, veď vytváranie environmentálne šetrných vykurovacích systémov je našim spoločným cieľom. Integrované riadenie NOIROT spĺňa požiadavky najprísnejších noriem platných pre energetickú hospodárnosť.

AXOO

Unikátny dizajn a prémiové prevedenie s rôznym výkonom a v špeciálnych farbách.

Antracit

  • 1000W
  • 2000W

Matný biely

  • 1000W
  • 2000W

Certifikáty

Noirot - Origine France Garantie®
Záruka kvality
Made in France
Made in France
Energetický certifikát NF
CE
Vyhovuje požiadavkám európskej normy
Classe II
Classe II
IP24
Norma IP24 - vysoký stupeň ochrany
IK08 radiátor
Odolný voči nárazu a nerozbitný
5 ročná záruka
Záruka 2 + 3 roky