Nástenný elektrický vykurovací panel Noirot Spot-D

164 235 

500-1000-1500-2000-2500W Úsporný nástenný vykurovací panel s vykurovacou vložkou RX Silence. Pri nákupe môžete použiť ako mobilný vykurovací panel!
KALKULAČKA NA POTREBNÝ POČET PANELOV – vypočítajte, aký výkon vykurovacích panelov je pre vás potrebný.

  • Senzor otvorených okien
  • ECO režim a ochrana proti mrazu
  • Denný program
Kategória: Katalógové číslo: spot-d GTIN: 3465700040065

Popis

Elegantný a energeticky hospodárny vyhrievací panel pre malé ako aj veľké priestory.

Elektrický vykurovací panel NOIROT SPOT-D s jednoduchým dizajnom je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá finančne rentabilné a zároveň energeticky úsporné riešenie. Vďaka širokému výberu zariadení s rôznym výkonom ľahko nájdete vhodný elektrický radiátor podľa tepelnej požiadavky danej miestnosti. Prevedenie v jednoduchom dizajne je vhodné do moderného, ale aj do klasického interiéru.

Elektrický radiátor SPOT-D disponuje vykurovacou vložkou špičkovej kategórie. V porovnaní s tradičnými vykurovacími panelmi je dokonale bezhlučný, preto je vhodný do spální a detských izieb.

Každý elektrický radiátor SPOT-D je vybavený digitálnym vstavaným termostatom, vďaka čomu presné nastavenie teploty v miestnosti nevyžaduje dodatočné náklady. Používaním programovacích funkcií možno dosiahnuť ďalšie úspory. Funkcia detského zámku je užitočná nielen v detskej izbe, ale aj v reštauračných prevádzkach a hotelierstve.

Balenie elektrického vykurovacieho panela obsahuje aj konzolu pre montáž na stenu.

 

Noirot činnosť elektrického panela

 

Výkon vykurovacieho panela sa určuje výpočtom tepelných strát. Vyskúšajte najnovší kalkulátor Noirotu, alebo požiadajte o pomoc našich odborníkov pri určovaní rozmerov. Vykurovacie panely v zásade fungujú na báze konvekcie, odovzdávanie tepla sa však pri prevádzkovaní prejavuje aj na povrchu tepelným sálaním. Sálavé teplo je užitočné v záujme zvýšenia pocitu komfortu.

Vykurovací panel Noirot Spot-D má úplne bezhlučnú prevádzku vďaka tomu, že je vybavený najmodernejšou vykurovacou vložkou odvetvia. O unikátnej vykurovacej vložke RX Silence si môžete viac prečítať tu.

Staviate dom z materiálu Porotherm, Ytong alebo z ľahkých konštrukčných prvkov? Vyžiadajte si ponuku od našich odborníkov. Elektrické vykurovacie panely a elektrické radiátory sa už osvedčili v každom stavebnom systéme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery cm
Napätie

230 voltov (1 fáza)

Senzor otvorených okien

Áno. Podľa normy EU

Ochrana

II. ochranná trieda – zariadenie s dvojitou izoláciou

Mechanická ochrana proti nárazu

IK08 (5 joulové ochranné zariadenie)

Ovládanie

Vstavaný digitálny termostat

Záruka

5 (2+3) rokov

Hmotnosť a rozmer

2500W
Elektrický vykurovací panel 2500W Noirot

2000W

Elektrický vykurovací panel 2000W Noirot

1500W

Elektrický vykurovací panel 1500W Noirot

1000W

Elektický vykurovací panel 1000W Noirot

500W

Elektrický vykurovací panel 500W Noirot Spot-D

Dokumenty na stiahnutie

Návod na použitie

Možno by sa Vám páčilo…