ONLINE REGISTRÁCIA PRODUKTU

Nezabudnite na online registráciu zakúpeného výrobku NOIROT pre získanie rozšírenej záruky! V prípade online registrácie výrobku nie je potrebné uschovať originál faktúry, ani garančný list. O vašom obľúbenom zariadení máme všetky informácie vďaka jedinečnému identifikačnému kódu.

ďalej>>

Noirot online registrácia produktu

NÁVODY NA POUŽÍVANIE

Vykurovací panel Noirot Spot D

SPOT-D

Elektrický vykurovací panel NOIROT SPOT-D s jednoduchým dizajnom je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá finančne rentabilné a zároveň energeticky úsporné riešenie.
Noirot Melodie vykurovací panel

MELODIE

Produktový rad MELODIE svojou širokou škálou rozmerov a výkonov vám poskytne ideálny vykurovací panel. Súlad škandinávskeho dizajnu a skutočnej kvality.
Noirot Axiom elektrický vykurovací panel

AXIOM

Produktový rad AXIOM predstavuje vo svete elektrického vyhrievania francúzsky dizajn a inováciu. V farbách antracitovej a matnej bielej, s detektorom prítomnosti!
kúrenie detská izba

R21

Panel R-21 s nízkou povrchovou teplotou a odolný voči nárazu. Vďaka jeho zaobleným okrajom bude detská izba alebo obývačke ešte bezpečnejším miestom.
elektrická sušička uterákov

CORELIA

Pomocou elektrického radiátora CORELIA so vstavaným termostatom na sušenie uterákov je možné zabezpečiť hoci aj plnohodnotné vykurovanie veľkorozmernej kúpeľne.
Noirot Rideaux teplovzdušná clona

RIDEAUX

Teplovzdušná clona RIDEAUX vyvinutá na vykurovanie obchodných priestorov a skladov umožňuje zvýšenie komfortu a zníženie nákladov na vykurovanie.
Noirot elektrický radiátor - sušič uterákov

OLERON

Zoznámte sa s najnovšou generáciou elektrických radiátorov na sušenie uterákov – Noirot Oleron. Elektrický radiátor Oleron unikátnym spôsobom spája funkčnosť a maximálny výkon.

EXTERNÝ OVLÁDACÍ PRVOK HEATO

Návod na predinštaláciu, návod na používanie a videonávod na používanie elektrických vykurovacích panelov s inteligentným systémom HEATO. Príprava elektroinštalácie a nastavenia.

ONLINE HLÁSENIE CHÝB