elektrická sušička uterákov

Popis produktu

Pomocou elektrického radiátora CORELIA so vstavaným termostatom na sušenie uterákov je možné zabezpečiť hoci aj plnohodnotné vykurovanie veľkorozmernej kúpeľne.

V porovnaní s tradičnými sušičmi uterákov miestnosť vykúri extrémne rýchlo, preto je dokonalou voľbou aj v prípade príležitostného vykurovania miestnosti na vyššie teploty (napr.: kúpanie bábätka).

Ergonomický dizajn výborne ladí v modernom aj klasickom prostredí. CORELIA sa vďaka svojmu digitálnemu ovládaniu vyníma spomedzi tradičných sušičov uterákov.

4 samostatné funkcie

kúrenie radiátorom

Len vykurovanie

funkcia sušenia Corelia

Len sušenie

kúrenie a sušenie uterákov

Vykurovanie a sušenie

Corelia sušenie uterákov studeným vzduchom

Studené sušenie

Vykurovacie teleso Noirot RX Silence
Výmenník tepla RX Silence®

Patentovaný výrobný proces, výmenník tepla vyrobený z jednokomponentného hliníkového bloku s povrchovou úpravou zabezpečujúcou zvýšenie výmeny tepla. Modely CORELIA sú kvôli funkcii sušenia uterákov vybavené aj ventilátorom.

snímač otvoreného okna
Detekcia otvoreného okna

Elektrický sušič uterákov CORELIA reaguje na výrazné zníženie teploty v miestnosti automatickým vypnutím a samoreguláciou, čím zabráni stratám energie v dôsledku vetrania.

programovateľné riadenie
Integrovaný termostat

S cieľom dosiahnuť čo najekonomickejšiu prevádzku sú dostupné 3 prednastavené a ďalšie 3 na mieru šité možnosti programov. Charakteristický je jednoducho používateľný ovládací panel a softvérová korekcia teploty pre dosiahnutie najpresnejšieho merania.

detská bezpečnostná poistka
Funkcia detského zámku

Vykurovací panel môžete jedným pohybom vypnúť alebo zapnúť, čím zabránite prípadnému nekompetentnému zásahu alebo vypnutiu. Vykurovací panel s funkciou LOCK je čoraz populárnejším nielen v domácnostiach, ale aj v hotelierstve.

ERP 2018 Zhoda
ERP2018 kompatibilný

Čas analógových „krútiacich“ termostatov vypršal. Dnes už je v platnosti smernica Európskej únie, ktorá zakazuje uvedenie týchto výrobkov na trh, veď vytváranie environmentálne šetrných vykurovacích systémov je našim spoločným cieľom. Integrované riadenie NOIROT spĺňa požiadavky najprísnejších noriem platných pre energetickú hospodárnosť.

CORELIA

4 rôzne spôsoby vykurovania a možnosť nastavenia samostatného vykurovania. Rýchly záhrev, sušenie studeným a teplým vzduchom.

  • 1000 / 2000W

Certifikáty

Noirot - Origine France Garantie®
Záruka kvality
Made in France
Made in France
Energetický certifikát NF
CE
Vyhovuje požiadavkám európskej normy
Classe II
Dvojitá izolácia
IP24
Norma IP24 - vysoký stupeň ochrany
IK08 radiátor
Nerozbitné vypracovanie
5 ročná záruka
Záruka 2 + 3 roky